CO JE NOVÉHO V MÉM SVĚTĚ KONÍ A PSŮ?

Přečti si, kterého zvířecího parťáka jsme nedávno fotila a taky jaké další focení pro Tebe v brzké době chystám!

V sobotu 10. července 2021 proběhl na letišti Rakovník další ročník Rakovnického SKYLEADER poháru v letecké akrobacii, na kterém jsem rozhodně nemohla chybět! Počasí nám během celého dne nádherně přálo, atmosféra byla špičková a tak se povedla vykouzlit velká spousta krásných momentek!

V sobotu 03. července 2021 a v neděli 04. července 2021 jsme s týmem fotografů navštívili Equine Sport Center, kde se uskutečnil čtvrtý díl seriálu Českého skokového poháru. Pro všechny startující v AT, CJC, U25 a VC4 jsme připravili náhledové galerie fotografií.

V sobotu 12. června 2021 a v neděli 13. června 2021 jsme s týmem fotografů navštívili stáj Chuchle Arena Praha, kde se uskutečnil třetí díl seriálu Českého skokového poháru. Pro všechny startující v AT, CJC, U25 a VC4 jsme připravili náhledové galerie fotografií.

V neděli 6. června jsem vyrazila společně s Kristýnou a jejím přítelem do parku u Astronomického ústavu v Ondřejově. Doprovod nám dělaly dvě psí slečny plemene australského ovčáka. Cílem našeho výletu bylo fotografování Kristýny společně s jejími pejsky. Počasí nám v průběhu celého focení přálo, park nádherně kvetl, a tak se jarní atmosféra na...

Ve středu 26. května 2021 jsem se sešla s celkem třemi partičkami páníčků a jejich pejsků na fotografování v parku u Astronomického ústavu v Ondřejově. Cílem našeho setkání bylo pořídit ilustrační fotografie pro výrobce krmiv pro pejsky Platinum. Fotografování se neslo v klidném a přátelském duchu, ačkoli jsme všichni tajně přivolávali slunce,...

Tikitano Farm

23.05.2021

Ve čtvrtek 20. května 2021 jsem se vydala na fotografování tří hříbátek plemene American Miniature Horse chovatelky Marcely Filip. Cílem bylo nafotit portréty a také hříbátka v příjemném postoji. Jelikož se okolo stáje nachází opravdu krásné prostředí, bylo fotografování jedna velká radost! V pondělí 24. května si dáme pokračování.


CHCEŠ SE O MNĚ A MÉ TVORBĚ DOZVĚDĚT VÍC?

Odhal, co pro mě vlastně fotografování znamená a proč jsem se rozhodla právě pro focení zvířecích parťáků!