CO JE NOVÉHO V MÉM SVĚTĚ KONÍ A PSŮ?

Přečti si, kterého zvířecího parťáka jsme nedávno fotila a taky jaké další focení pro Tebe v brzké době chystám!

V neděli 16. května 2021 jsme s týmem fotografů navštívili stáj JS Equus Kinsky, kde se uskutečnil první díl seriálu Českého skokového poháru. Pro všechny startující v CJC, U25 a VC4 jsme připravili náhledové galerie fotografií.

Stáj Marek

12.04.2021

V neděli 11. dubna 2021 jsem se vydala na cestu do Bušovice, přesněji do Stáje Marek, kde na mě čekal nádherný plemenný hřebec Lusitano jménem Z-Queluz de Jau. Jedná se o opravdu neuvěřitelného koně s božskými chody, který osloví nejednoho milovníka koní. Smekám před tímto nádherným stvořením, bylo mi velkou ctí s ním fotografování absolvovat.

V neděli 07. března 2021 a v pondělí 08. března 2021 jsem si užila krásné chvíle při fotografování koní na Farmě v Podještědí. Nejprve jsem měla tu čest zachytit Zorinku v zápřahu a pak jsem si užila čas prožitý po boku naprosto dokonalého hřebce Bobbyho, který mi trpělivě pózoval před fotoaparátem nejen při portrétech, ale i v pohybu.

Koně žijící ve Španělsku mě zřejmě nikdy nepřestanou přitahovat svou nádhernou stavbou těla a energií, která je pro ně tolik typická. A tak jsem se opět musela vydat krásu španělských koní zachytit. Nejpříhodnější dobou je "naše" zimní období, protože se člověk při práci ve zdejším počasí alespoň příjemně ohřeje. Jako bonus tu na člověka čekají...


CHCEŠ SE O MNĚ A MÉ TVORBĚ DOZVĚDĚT VÍC?

Odhal, co pro mě vlastně fotografování znamená a proč jsem se rozhodla právě pro focení zvířecích parťáků!