CO JE NOVÉHO V MÉM SVĚTĚ KONÍ A PSŮ?

Přečti si, kterého zvířecího parťáka jsme nedávno fotila a taky jaké další focení pro Tebe v brzké době chystám!

V sobotu 19. září 2021 a v neděli 20. září jsme navštívily Ranch Hořovice, kde se uskutečnil desátý díl seriálu Českého skokového poháru. Pro všechny startující v AT, CJC, U25 a VC4 jsme připravily náhledové galerie fotografií.

V sobotu 11. září 2021 a v neděli 12. září 2021 jsme navštívily JK Hřebčín Suchá, kde se uskutečnil devátý díl seriálu Českého skokového poháru. Pro všechny startující v AT, CJC, U25 a VC4 jsme připravily náhledové galerie fotografií.

Ve středu 18. srpna 2021 jsem se opět vydala za nádherným lusitánským hřebcem Z-Queluz de Jau, který stojí ve Stáji Marek nedaleko Plzně. Moc jsem se na hřebce těšila. Je opravdu nádherný a vznešený s naprosto dokonalou prezentací ve volnosti. Což ostatně potvrdil i při tomto našem setkání.

V sobotu 21. srpna 2021 jsme navštívily Farmu Ptýrov, kde se uskutečnil osmý díl seriálu Českého skokového poháru. Pro všechny startující v AT, CJC, U25 a VC4 jsme připravily náhledové galerie fotografií.

V pondělí 16. srpna 2021 jsem se vydala společně s Blankou a její báječnou psí slečnou Kešu fotografovat na mé oblíbené místo, a to do parku u Astronomického ústavu v Ondřejově. S Blankou jsme se trochu obávaly o počasí, ale to nám nakonec přálo, žádný déšť se nekonal a tak jsme mohly vesele fotit s dokonalou psí modelkou,...

Sobotu 14. srpna 2021 jsme si společně s kolegyňkou fotografkou Veve zpříjemnily fotografováním jednoho psího modela a dvou koňských modelů v Dolní oblasti Vítkovice v Ostravě, kam jsme původně vyrazily za fotografováním Českého skokového poháru. Lokalita, ve kterém jsme však byly ubytované však doslova vybízela k tomu, abychom zde "něco" cvakly. A...


CHCEŠ SE O MNĚ A MÉ TVORBĚ DOZVĚDĚT VÍC?

Odhal, co pro mě vlastně fotografování znamená a proč jsem se rozhodla právě pro focení zvířecích parťáků!