CO JE NOVÉHO V MÉM SVĚTĚ KONÍ A PSŮ?

Přečti si, kterého zvířecího parťáka jsme nedávno fotila a taky jaké další focení pro Tebe v brzké době chystám!

V sobotu 21. května 2022 jsem se opět po delším čase zastavila v mé oblíbené rodinné stáji v Pičíně u majitelky Milady na fotografování nových chladnokrevných přírůstků ve stádě. Fotila se tedy celkem tři hříbátka s kobylkami a jedna mladá klisnička. Všichni se samostatně, ale také společně, předvedli před mým objektivem ve volnosti ve výběhu a...

V sobotu 21. května 2022 jsem vyrazila do JK Čtyřkolák, nedaleko Benešova, kde na mě čekala děvčata spolu se svými nádhernými koňskými parťáky. Zadáním našeho setkání bylo nafotit děvčata spolu s koňmi na louce přilehlé ke stáji, ale také v průchodu do stáje, ve kterém jsme fotily děvčata společně s koňmi, ale také koníky samostatně.

V neděli 15. května 2022 jsem navštívila TJ Equus Kinsky, kde se uskutečnil třetí díl seriálu Českého skokového poháru. Pro všechny startující v CJC, AT a VC jsem připravila náhledové galerie fotografií.

V neděli 8. května 2022 jsem navštívila TJ Moravan Brno, kde se uskutečnil druhý díl seriálu Českého skokového poháru. Pro všechny startující v AT, CJC, U25 a VC jsem připravila náhledové galerie fotografií.

V neděli 1. května 2022 jsem navštívila Ranch Hořovice, kde se uskutečnil první díl seriálu Českého skokového poháru. Pro všechny startující v AT, CJC a VC jsem připravila náhledové galerie fotografií.

Ve středu 9. února 2022 a v pátek 11. února 2022 jsem si užila nádherného fotografování po boku kolegyňky fotografky Míšy a fotografa Honzy, se kterými jsme společně lovili nádherné momentky na pláži, ale také v dostihové stáji v západní části Holandska. Fotilo se nejen v ranních hodinách, ale také při západu slunce a atmosféra byla opravdu...


CHCEŠ SE O MNĚ A MÉ TVORBĚ DOZVĚDĚT VÍC?

Odhal, co pro mě vlastně fotografování znamená a proč jsem se rozhodla právě pro focení zvířecích parťáků!

Martina Burianová, +420 774 844 844, martina@ambition.cz
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!